Mistrzostwa Świata w masażu i terapii manualnej we Włoszech

Stowarzyszenie QBOzero wraz z Naga, Tradycyjną Szkołą Masażu, ma przyjemność zaprezentować informacje dotyczące
III edycji Oficjalnych Mistrzostw Świata w masażu i terapii manualnej
które, odbędą się w dniach 27-29 października 2023 w Lecce (Puglia) we Włoszech. Oficjalnym Ambasadorem tego wydarzenia w Wielkiej Brytanii jest Monika Tomczyk, pasjonatka branży i założycielka akademii masażu w Londynie
Oficjalne Mistrzostwa Świata w Masażu cieszą się dużym zainteresowaniem, do tej branżowej konkurencji przystąpiło kilkanaście Polek, które są pasjonatkami tej dyscypliny. 
Prezydentem tego wydarzania jest Johnatana Van Put – fundator, I dyrektor akademii masażu tradycyjnego, Sarah van Put jest II prezydentem wydarzenia, Daniela Caracciuolo dyrektor artystyczny wydarzenia. 

Olimpiada Masażu we Włoszech – Wydarzenie, które połączy zdrowie, sport i relaks.

Czy masz ochotę na niezapomnianą podróż do malowniczych Włoch, pełną sportowej rywalizacji i relaksu?

Jeśli tak, to przygotuj się na Olimpiadę Masażu – niezwykłe wydarzenie odbywające się w urokliwym mieście Lecce, które zapewni Ci doskonałą okazję do doskonalenia swoich umiejętności w sztuce masażu, jak również wzięcia udziału w duchu sportowej współzawodnictwa.

Czym jest Olimpiada Masażu? Olimpiada Masażu to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pasjonatów masażu, terapeutów oraz osoby zainteresowane zdrowym stylem życia. Jest to okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji związanych z technikami masażu. W tym roku to niepowtarzalne wydarzenie odbędzie się w malowniczym mieście Lecce, usytuowanym w samym sercu słonecznych Włoch.

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Szeroki zakres konkurencji: Olimpiada Masażu oferuje wiele różnorodnych konkurencji, od klasyków takich jak masaż relaksacyjny czy leczniczy, aż po bardziej zaawansowane techniki, takie jak masaż sportowy czy ajurwedyjski.  Niezależnie od poziomu doświadczenia, znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. 

2. Możliwość nauki od ekspertów: Wydarzenie przyciąga najwybitniejszych specjalistów z dziedziny masażu. Będziesz miał okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez prawdziwych mistrzów, którzy podzielą się swoją wiedzą i tajnikami zawodu.

3. Networking i wymiana doświadczeń: Olimpiada Masażu to idealne miejsce do nawiązania nowych kontaktów zawodowych, wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami oraz poznania inspirujących historii związanych z masażem.

Przygoda we Lecce czeka na Ciebie, to znana miejscowość jako “Florenca Południa”, to miasto pełne pięknych zabytków, tradycyjnych włoskich restauracji oraz przyjaznych mieszkańców. Dodatkowo, ciepły klimat i piękne plaże na Adriatyku zapewnią doskonały wypoczynek po intensywnych konkurencjach.

Zapraszam, Monika Tomczyk

'Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogos kto, już tam doszedł'

Uwaga, nabór do III edycji Oficjalnych Mistrzostw Świata w masażu i terapii manualnej 2023 nadal trwa. Już dziś zgłoś swoje uczestnictwo do Ambasadorki tego wydarzenia Moniki Tomczyk.   Monika przeprowadzi Cię przez całą procedurę rekrutacyjną.

Wystarczy napisać do taonaturea@yahoo.com

Poznaj profesjonalistki z UK, które zakwalifikowały się do III edycji Oficjalnych Mistrzostw Świata w masażu i terapii manualnej 2023