Wydawnictwo Polish Beauty Journal jest dedykowane Polskim profesjonalistom z branży beauty na świecie.  Publikacja przywiązuje uwagę do transparentności publikowanych treści ukazując się kwartalnie. Magazyn jest dostępny dla czytelników z całego świata poprzez publikację w formie digital. Corocznie wydajemy specjalną edycję pisma w edycji drukowanej SUMMIT (edycja anglojęzyczna). Poprzez innowacyjność idei naszego pisma jesteśmy czytani na wszystkich kontynentach. Redakcja jest otwarta na współpracę z kreatywnymi ekspertami branży,  profesjonalnymi firmami związanymi z branżą beauty, wellness. Nasi odbiorcy są spragnieni innowancyjnych rozwiązań dla ich biznesów, a Ty możesz być częścią ich doświadczenia.

Magazyn jest redagowany i wydawany przez organizację ‘Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii’, która wspiera profesjonalistów od roku 2015.

Misja pisma:  propagować informacje merytoryczne ważne dla osób w zawodzie, treści związane z etyką zawodową, informacje prawne związane z wykonywaniem zawodu na terenie Wielkiej Brytanii.  Regularnie wyróżniać liderów branży beauty oraz ludzi sukcesu na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii.

Chcesz być inspiracją dla innych? 

Zaskakujesz swoją innowacyjnością w tym co tworzysz? Wyróżniasz się swoją wiedzą i doświadczeniem? Lubisz pisać lub też masz coś ciekawego do powiedzenia? 

Zapraszamy Cię do współtworzenia ‘Polish Beauty Journal’ na każdym poziomie. 

Publikuj z Polish Beauty Journal w 2024:

Już teraz trwa nabór do publikacji na rok 2024/2025. Nasz cennik nie ulegnie zmianie do końca roku 2024.

Artykuł  Sponsorowany:  wszystkie treści artykułu są publikowane na 1-szej stronie portalu £190-

Reklama A4:  strona numer 2, 3 – £390- strona reklamowa A4

Reklama A4:  £290- strona reklamowa w środku wydania

*Tutor/Academy Directory:  £90 rocznie – wpis do bazy Szkoleniowców w branży beauty z terenu Wielkiej Brytanii (*tylko po weryfikacji)

Wszystkie publikacje w edycji on-line prowadzą czytelnika do  linku Twojego biznesu. Udział we wszystkich 4 edycjach uprawnia do negocjacji cen w publikacjach.

***Zapraszamy do współpracy na rok 2024/2025***

Email: hello(at)pbjmag.com

Redakcja

Wydawca

hello@pbjmag.com

Czytaj edycje on-line