nowa jakość
branży beauty
5 marca 2023

Jedyne miejsce, gdzie Dowiesz się jak Wykorzystać Potencjał oraz Swoje Talenty i Doświadczenie w Drodze do Budowania Silnej Marki w UK

Przygotuj się na Opracowanie Twojej Pierwszej Podróży w Budowaniu Silnej Marki.

Zapraszamy Kobiety Świadome Przeżycia Transformacji do udziału we Wszystkich Wydarzeniach dla Kobiet 4-8 Marca, Bournemouth, Dorset. 

nowa jakość

nowa jakość branży beauty - czas kobiet 5.03.2023

5.03

Witaj,

Gwarantujemy Ci poszerzenie Twojego Spektrum Myślenia i Działania.  Pierwsze tego typu Wydarzenie, gdzie bagaż  przeszłości zostawisz w przeszłości  i zaczniesz kreować Tu i Teraz ~ Pójdziesz w Przyszłość.

Przygotuj się na Czas Dogłębnego Poruszenia, które Sprawi, że Odmieniona Kobieta Wraca do Swojego Miasta Otoczenia i Będą Zmieniać Swoje Społeczeństwa i Kręgi na Odważniejsze – Świadome i Lepsze! 

Wydarzenie Kreowane dla Kobiet Przez Kobiety rozpoczyna się w Sobotę 4 Marca  potrwa do Środy 8 Marca 2023 w Bournemouth, Dorset UK.  Prelekcje – Warsztaty – Spotkania – Targi – Konsultacje i wiele więcej …

sięgnij po sibie

Warsztaty skoncentrowane na świadomości budowania wizerunku marki.
Jak wykorzystać potencjał oraz swoje talenty, pasję i doświadczenie w drodze do budowania silnej marki.
Podczas warsztatów uświadomisz sobie jaki drzemie w Tobie potencjał oraz przygotujesz i opracujesz pierwszą podróż w Budowaniu Silnej Marki. 
Poprowadzę Ciebie w tej podróży, wykorzystasz swoje talenty, pasje, zasoby. Poznasz kierunek rozwoju zgodnie z wartościami,
przygotujesz awatara klienta, tak aby budować przynależność do marki, przekonasz się, że budowanie silnej marki może być piękną przygodą w Twoim życiu.

Zacznij swoją przygodę, zacznij swoją podróż już teraz podczas warsztatów na które Ciebie serdecznie zapraszam – to będzie niesamowite przeżycie.

Do zobaczenia Justyna Bielenda

JUSTYNA BIELENDA

Trener Biznesu, Psycholog w Biznesie, Coach ICF, Kreator Marki, Trener STRUCTOGRAM Od 22 lat pomagam właścicielom, menadżerom firm w budowaniu pewności siebie, opieram się na ich wartościach, bazując na ich potencjale, tak aby mogli w pełni wykorzystać swoje zasoby w budowaniu silnej marki,
"Legendarnej Obsługi Klienta", tworzeniu stałych lojalnych zespołów i wzrastaniu w rozwoju osobistym.
W swojej pracy łączę wiele elementów i dostosowuje do potrzeb uczestnika. Każde spotkanie to podróż...

Małgorzata Ziewiecka

Właściciele salonów urody nazywają ją "aniołem biznesu beauty." Doradca wizerunku firm, trener beauty, hair & SPA, współautorka programu beautymenago.
Prowadzi autorskie szkolenia beautyheaven w salonach Polsce i za granicą: Jak zwiększać zyski i tworzyć najlepszy zespół w branży beauty. Otwiera nowe salony, buduje ich markę i zespół. Wspiera we właściwym zarządzaniu. Pomaga w rozwoju sprzedaży.
Autorka wielu artykułów min. dla Beauty Forum. Prelegentka podczas spotkań zamkniętych, oraz wydarzeń branżowych takich jak: Beauty Forum, Hair Vision & Learn, Think Big, Konferencje Fashion Brows, Konferebcja PML w Białce Tatrzańskiej.

Podczas wykładu  przekażę tajemnice spełnienia w biznesie branży health & beauty. Opowiem dlaczego jedni osiągają sukces, a inni tylko depczą im po piętach. Powiem, co przybliża nas do szczęścia, zawodowych i życiowych sukcesów, a co sprawia, że stoimy w miejscu. Podpowiem, jakich błędów unikać. Jakie rozwiązania stosować, by to, co robimy, przynosiło satysfakcję i spełnienie.

Podzielę się z Wami sprawdzonymi sposobami!

Zapraszam, Małgorzata Ziewiecka

Podczas swojego wystąpienia zwrócę uwagę na nowe normy certyfikacji urządzeń stosowanych w estetyce związene z zapewnianiem jakości zabiegów w Wielkiej Brytanii.

Dr Magdalena Atte-Motte

Magdalena Atta-Motte PhD Wieloletni praktyk i edukator, międzynarodowy ekspert w Laseroterapii Medycznej.
Autor piblikacji naukowych, popularno- naukowych współautor książki "Biznes Laserowy", założyciel Certifa Aesthetics Training Academy. Członkini Honorowa ASMLS (American Society for Lasers in Medicine and Surgery- USA), BMLA ( British Medical Laser Association) ELA ( European Laser Association).
Tytuł doktora ( Lasery Medyczne) uzyskała z wyróżnieniem na Uniwerystecie w Ragusa ( Włochy), gdzie otrzymała promocję profesorską.
Od lat występuje na arenie światowej, prowadząc wyklady, wystąpienia i warsztaty- ucząc tym samym najlepszych specjalistów.

Joanna Kuszneruk

Lider medycyny estetycznej, właścicielka salonu i ośrodka szkoleniowego 'JK La Estetica Training' w Chelmsford, Essex, Wielka Brytania i Białymstoku, Polska.
Dyplomowany trener i asesor Medycyny Estetycznej w Wielkiej Brytanii w ciągu 16 lat doświadczenia w branży. Joanna ukończyła Nursing School w Nowym Jorku i Aesthetic Medical w Nowym Jorku oraz w Polsce na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku zdrowie publiczne i kosmetologia.
Zdobyła doświadczenie zawodowe w Nowym Jorku i Londynie. Szkolona przez najlepszych trenerów na świecie. Wykwalifikowana rzeczoznawca.
„Moja edukacja i praca zawodowa przerodziły się w pasję i polega na doskonaleniu umiejętności kolejnych profesjonalistów”.
Joanna oferuje kursy akredytowane przez Cpd Group Training`s w Anglii, Szkocji i Irlandii. Od 2022 roku odnosząca sukcesy studentka ortodoncji w Wielkiej Brytanii.

Podczas Prelekcji omówię wszystko od komplilacji po roszczenia klientów. Jak  zwrócenie uwagi na produkty które używamy itd.

Pełen opis prelekcji już wkrótce…..

Podczas swojego wystąpienia zwrócę uwagę na postępowanie z komplikacjami w makijażu permanentynm oraz medycynie estetycznej wraz z zapewnianiem wysokiej jakości zabiegów w Wielkiej Brytanii.

Aleksandra Wiśnia

Założycielka 'ALux Beauty and Aesthetics Clinic' w Harlow Essex, Artystka PMU pigmentacja brwi, oczu i ust. Specjalistka w metodzie Microblading przeszkolona w najbardziej prestizowej akademi Microblading PhiBrows.
Trenerka PMU, Microblading, Laserow oraz medycyny eststycznej w prestizowej akademi 'La Estetica Training' w Chelmsford Essex.

Kate Tiu

Międzynarodowa Trenerka i Mistrzyni Makijażu Permanentnego.
Właścicielka prestiżowej Akademi PMU - Kate Tiu Beauty Academy, która mieści sie w Wielkiej Brytanii i w Gdańsku.
Finalistka międzynarodowych konkursów. Ponadto właścicielka luksusowej marki kosmetycznej Kate Tiu Secret of Beauty .

Szczegóły Akredytowanych Warsztatów już wkrótce…

Połącz przyjemne z pożytecznym w komfortowch warunkach Twój wypoczynek w Hotelu Spa z dostępem do szerokiej gamy zabiegów SPA. Hotel mieści sie 700 yards od pięknej piaszczystej plaży. Rezerwacja pobytu dla Ciebie, osób towarzyszących dokonaj mailowo: balneouk@gmail.com

w

y

p

o

c

z

n

i

j

Miejsce - Bournemouth, Dorset sprzyjające

regeneracji, transformacji ~ motywacji & oczyszczenia

Czas

Zapalnujemy Twój

Całe wydarzenie jest projektowane z naciskiem na Twój rozwój i transformację, ale też wypoczynek i zaproszenie do miłego spędzenia czasu. ***Jedyne takie wydarzenie, gdzie doznasz niesamowitych przemian oraz wypoczniesz bez zbędnego pośpiechu.***

Zaplanuj swój pobyt już teraz,  podczas Tygodnia Kobiet, 4-8 Marca 2023.

Jeśli palnujesz uczestniczyć w kilku dniach wydarzenia – my zaplanujemy Twój pobyt w każdym aspekcie. Do Twojej dyspozycji Westcliff Spa Hotel oferuje nam  komfortowe pokoje typu double, twin z śniadniami, a także z obiadami (serwowane w formie bufetu – hotel posiada rózne opcje dla alegrii pokarmowych/vege jeśli tego wymagasz).

To jest Twój Czas – połącz go z wypoczynkiem, nie-limitowaną relaksacją w SPA którego na co dzień brakuje ci czasu.  Zarezerwujemy dla Ciebie zabiegi które postawią cię na nogi (podaruj sobie masaż Aromotheraphy half body już od Ł39 – rezerwacja obowiązkowa 14 dni przed przyjazdem) Pełne menu Spa prześlemy mailem.

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół zorganizuje dla Ciebie Twój pobyt. 

Post code wydarzenia: BH2 5JS

PROGRAM DNIA

9.15/9.45 Rejestracja, powitanie

10.00 Warsztaty: Justyna Bielenda ‘W podróży do budowania silnej marki’

12.00 Prelekcja: Małgorzata Ziewiecka – Poznaj Tajemnice Sukcesów w Branży Beauty.

13.15 Przerwa Lunchowa – Networking

14.00 Prelekcja Dr Magdalena Atta-Motte ‘Jakość urządzeń electric beauty devices’

15.00 Prelekcja Łączona – Joanna Kuszneruk oraz Aleksandra Wiśnia

16.00 Warsztaty – Kate Tiu  – Rysunek Brwi – Eyebrow Mapping Warsztaty.

17.00 Silent Disco Yoga z Anna D

18.00 Zakończenie wydarzenia

**Cały czas projektujemy to wydarzenie dla Was, mogą zaistnieć zmiany czasowe. ** Zabierz ze sobą wizytówki **

Newsletter

Dołacz do nas, otrzymuj powiadomienia jako pierwsza/y

© All Rights Reserved 2023 - Tydzień Kobiet - Zapraszamy do Bournemouth 4-8 Marca 2023