polish beauty journal
PROMOCJA TWOJEGO WYDARZENIA

W CELU ZGŁOSZENIA TWOJEGO WYDARZENIA DO PATRONATU, PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: HELLO@PBJMAG.COM

Wydawnictwo Polish Beauty Journal jest dedykowane Polskim profesjonalistom z branży beauty na świecie.  Publikacja magazynu ukazuje się kwartalnie w edycji digital oraz print (nakład 2k). Corocznie wydajemy specjalną edycję pisma w edycji drukowanej SUMMIT (edycja anglojęzyczna). Poprzez innowacyjność idei naszego wydawnictwa jesteśmy czytani na wszystkich kontynentach. Jako Redakcja jesteśmy otwarci na współpracę z Twoją firmą/marką. 

Promocja Twojego wydarzenia odbędzie się od momentu potwierdzenia naszej współpracy mailowo.  Objęcie Patronatem Twojego Wydarzenia przez nasz magazyn jest darmowe.

Od organizatora wydarzenia oczekujemy:

  • publikacji logo PBJ na wszystkich materiałach promocyjcnych, artykułach
  • zaproszenia dla 1 osoby na wydarzenie w celu promocji
  • przygotowania pełnego opisu, przed i po wydarzeniu dla naszego wydawnictwa

Misja pisma:  Promocja profesjonalistów w branży z całego świata, propagować informacje merytoryczne dla osób w zawodzie, treści związane z etyką zawodową, informacje prawne związane z wykonywaniem zawodu w danym kraju. Regularnie wyróżniać liderów branży beauty oraz Polaków którzy osiągli sukces poza Polską. 

Zapraszamy Cię do kontaktu z redakcją Polish Beauty Journal’ w celu współpracy przy twoim wyjątkowym wydarzeniu. Email: hello (at) pbjmag.com

Redakcja