polish beauty journal
PROMOCJA WYDARZEŃ

Czytaj najnowsze wydanie…..

Wydawnictwo Polish Beauty Journal jest dedykowane Polskim profesjonalistom z branży beauty na świecie.  Publikacja magazynu ukazuje się kwartalnie w edycji digital oraz print (nakład 2k). Corocznie wydajemy specjalną edycję pisma w edycji drukowanej SUMMIT (edycja anglojęzyczna). Poprzez innowacyjność idei naszego wydawnictwa jesteśmy czytani na wszystkich kontynentach, nasze zasięgi poprzez social media średnio sięgają ponad 2 tysięcy czytelników tygodniowo. Jako Redakcja jesteśmy otwarci na współpracę z Twoją firmą/marką. 

Promocja Twojego wyarzenia odbędzie się od momentu potwierdzenia naszej współpracy mailowo.  Objęcie Patronatem Twojego Wydarzenia przez nasz magazyn jest darmowe.

Oczekujemy publikacji naszego logo na twoich materiałach promocyjcnych, artykułach oraz zaproszenia nas na Twoje wydarzenie w celu promocji. 

Misja pisma:  Promocja profesjonalistów w branży z całego świata, propagować informacje merytoryczne ważne dla osób w zawodzie, treści związane z etyką zawodową, informacje prawne związane z wykonywaniem zawodu w danym kraju. Regularnie wyróżniać liderów branży beauty oraz Polaków którzy osiągli sukces poza Polską. 

Zapraszamy Cię do kontaktu z redakcją ‘Polish Beauty Journal’ w celu współpracy przy twoim wyjątkowym wydarzeniu.

Redakcja

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.