Kwalifikacje Level 7 Medycyna Estetyczna

Post ten jest skierowany do osób z sporym doświadczeniem w branży, które są zainteresowane dokształcaniem się i świadczenie wyższego poziomu usług niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych na rynku Brytyjskim .

Fillers UK

Medycyna estetyczna to najbardziej dochodowa branża na świecie z bardzo silną konkurencją i nadal z tendencją rosnącą. Posiadanie odpowiednich uprawnień w Wielkiej Brytanii  daje komfort wykonywania zabiegów medycyny estetycznej jednej z nie określonych prawnie branż co działa na korzyść kosmetyczek. Każda kwalifikacja jest do osiągnięcia i gorąco zachęcamy do stabilizacji swoich kwalifikacji tutaj na miejscu w UK. Levels 7 Injectables jest do osiągnięcia łatwiej niż się może wydawać co przybliżymy w tym poście.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż ta dziedzina nie jest dla każdego, chociażby nie dla osób, które nie posiadają wiedzy merytorycznej, odpowiedniego doświadczenia, mają ograniczenia językowe lub też rozpoczynają swoją drogę z tego typu zabiegami i nie posiadają odpowiednich kwalifikacji tzw. entry levels. Jednakże należymy do ambitnego narodu i co najmniej połowa polskich profesjonalistów świadczy już usługi medycyny estetycznej co sprawiło łatwość i szybkość dostępu do tego typu usług – co nie zawsze idzie w parze z jakością i bezpieczeństwem. Do ukończenia kursu Levels 5 często wymagane jest min. 2-3 lata doświadczenia w branży.

Ukończenie programu Level 7 Qualification in Injectables umożliwia obecnym i początkującym profesjonalistom spełnienie prawnie określonych wymagań kwalifikacyjnych Health Education England (HEE) z 2016r. o których pisaliśmy na naszym blogu tutaj w zakresie wykonywania zabiegów iniekcyjnych oraz podniesienie renomy własnej kliniki.

W Wielkiej Brytanii jest wiele placówek, które zajmują się szkoleniem profesjonalistów w tym kierunku, poniżej znajdziecie wszystkie linki, które udało nam się sprawdzić osobiście. Co ciekawe kwalifikacje kwalifikacje tzw. ‘prescriber’ też są w zasięgu ręki i można go ukończyć w 13 tygodni, także dla non-medicals.

Osoby, które posiadają już kwalifikację także medyczne i prowadzą działalność medycyny estetycznej polecamy zrzeszenie się w organizacjach, które stoją na straży bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu w tej dziedzinie. Są to Joint Council for Cosmetic Practitioners    oraz Safe Face

Istnienie w środowisku oraz budowanie swojej reputacji oraz swojego salonu to najważniejsza rzecz na jakiej należy się skupić, aby uzyskać wysoką rangę także wśród Brytyjczyków, to proces długoterminowym w tym środowisku, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce.

Linki:

Polish Beauty Journal
Najnowsze Artykuły
Wiedza na wyciągnięcie ręki

Monika Bonnet

Facebook Instagram Linkedin WordPress WordPress MSc MA Monika Bonnet – The Founder and Director of Promed Aesthetic Clinic & Academy Mum to two amazing boys.

Czytaj »
Biznes

Silna Marka z Justyną Bielendą

Facebook Instagram Linkedin WordPress WordPress Justyna Bielenda Trenerka Biznesu, Coach ICF, psycholożka, terapeutka, kreatorka marek, twórczyni Beauty Coach Academy oraz Biznes Styl, businesswoman z 23-letnim doświadczeniem.

Czytaj »
Uncategorized

SesnualSpa

Sandra Bujnowska Kosmetolog, trener branży kosmetycznej oraz medycyny estetycznej. Założycielka i prezes SensualSpa w Sheffield. Laureatka wielu nagród, m.in. najlepszy salon w South Yorkshire, Lider najlepszych

Czytaj »
Biznes

Nowa Klinika Eva Bath

Facebook Instagram Linkedin WordPress WordPress Założycielka ‘Azalea Academy Hair & Beauty’ w tym roku przeniosła swoją działalność do zabytkowego miasta Bath, gdzie otworzyła nową Klinikę

Czytaj »
Biznes

Liderka Przyszłości

Facebook Instagram Linkedin WordPress WordPress Kim jest Lider, rozpocznę od definicji podanej przez Instytut Gallupa. Każdy Lider powinien się opierać o 4 fundamentalne filary: zaufanie,

Czytaj »
Biznes

Sensual Aesthetics

Facebook Instagram Linkedin WordPress WordPress Moja przygoda z kosmetologią oraz z medycyną estetyczną rozpoczeła się w 2015 roku. Pierwsze szkolenia z medycyny estetycznej ukończyłam w

Czytaj »
Polish Beauty Journal 2019

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.