NOWA ERA POLSKICH SZKOLENIOWCÓW

Cel programu:

Zwiększenie bezpieczeństwa osób zdobywających wiedzę podczas szkoleń wykonywanych przez Polskich Profesjonalistów w Wielkiej Brytanii.
Szerzyć świadomość środowiska branżowego oraz popularyzować wysoką jakość dostarczanych szkoleń.
Wyróżnienie placówek z wysokim stażem doświadczenia w zawodzie.
Program 'Zaufany Szkoleniowiec' ma na celu wyeliminowanie niskiego poziomu oraz nieuczciwej działalności, która niekorzystnie wpływa na renomę Polaków w branży w Wielkiej Brytanii.
Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii, rozpoczęło projekt rejestracji i weryfikacji autentyczności szkoleniowców. Projekt ten jest dedykowany dla osób świadczących usługi szkoleniowe w Wielkiej Brytanii. Weryfikacja służy podniesieniu jakości rynku szkoleniowego kreowanego przez Polskich profesjonalistów świadczących takie usługi szkoleniowe oraz autentyczności oferowanych usług na terenie Wielkiej Brytanii. Rejestracja jest procesem dobrowolnej weryfikacji, która pomoże w wyborze osobie, która poszukuje miejsca zdobywania wiedzy.
Jako organizacja wspierająca działalności Polskich profesjonalistów w Wielkiej Brytanii, dążymy do nadania prestiżu doświadczonym stażem w zawodzie, wykwalifikowanym szkoleniowcom, którzy ciężko wypracowali sobie swoją renome. Stworzenie rejestru on-line weryfikacji, ‘Zaufanego Szkoleniowca w Wielkiej Brytanii’ to kolejny krok do budowania elitarnego środowiska szkoleniowców, pozytywnej relacji dla Polonijnego środowiska branżowego w Wielkiej Brytanii. Program ten jest otwartym rejestrem do którego osoby, które poszukują tego typu usług na terenie Wielkiej Brytanii będą mogły zajrzeć przed podjęciem ostatecznej decyzji. Baza szkoleniowców będzie źródłem dla następnych generacji w branży oraz dobrym wyborem w sposobie zdobywania wiedzy. Proces weryfikacji jest bardzo prosty i odbywa się on-line, poniżej znajdziesz linki do akceptacji regulaminu, nastepnie wypełnij ankietę weryfikacyjną, która rozpocznie Twój proces ubiegania się o tytuł "Zaufany Szkoleniowiec" w Wielkiej Brytanii.

Jako organizacja jesteśmy niesamowicie dumni z rozwoju i osiągów Polskich profesjonalistów, którzy swoim wysokim poziomem dają możliwość czerpania wartości z doświadczenia i wiedzy, pomagając w kreatywnym rozwoju innym pasjonatom branży. Program ten jest stosunkowo nowy, głęboko wierzymy iż, odniesie sukces na rzecz wszystkich zainteresowanych stron w tym temacie oraz pozytywnego rozwoju naszej branży w Wielkiej Brytanii.