Polish Beauty Journal to wydawnictwo merytoryczne  dla środowiska profesjonalistów branży beauty,  którzy aktywnie działają poza Polską.  Pismo jest redagowane i wydawane przez organizację Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii, które działa od roku 2015.

Wydawnictwo zostało założone po sukcesie profesjonalnego bloga dla beauty profesjonalistów w UK, przez inicjatorkę Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii,  kosmetologa, promotorkę holistycznego podejścia do skóry, pasjonatkę branży beauty & wellness, kreatorkę wydarzeń związanych z zdrowiem i urodą w Wielkiej Brytanii. Od kilkunastu lat intensywnie wspiera profesjonalistów oraz służy wsparciem dla wielu właścicieli biznesów jako wirtualna asystentka. 

Stowarzyszenie konsekwentnie  propaguje wiedzę i etykę zawodową poprzez profesjonalnego bloga, z ważnymi przesłaniem i tematami związanymi z początkami drogi w biznesie beauty.

W roku 2019 ukazała się pierwsza edycja dobrej jakości wydawnictwa dla liderów biznesu w UK i profesjonalistów różnych dziedzin w branży. Do współtworzenia pierwszych edycji Polish Beauty Journal, zaprosiliśmy ekspertów branży oraz marki profesjonalne.  Od samego początku magazyn jest niezależną publikacją z zasięgiem międzynarodowym w edycji digital i druku. Wszystkie treści oraz reklamy są dostępne na platformie on-line magazynu pbjmag.com  Feedback jaki otrzymaliśmy był bardzo zadowalający i tym samym inspirujący do dalszych działań tutaj w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Chcemy inspirować, dopingować w działaniach w branży, skupiajmy się na tym co wspomaga wspólny rozwój branży,  a co za tym idzie satysfakcja z tego co dla Was publikujemy.

Nasza misja:  propagować sprawdzone informacje merytoryczne, treści związane z etyką zawodową, informacje prawne związane z wykonywaniem zawodu na terenie Wielkiej Brytanii oraz innych krajów Europejskich. Intensywnie wyróżniać liderów branży beauty oraz ludzi sukcesu z branży zdrowia i urody.

Jesteśmy otwarci na profesjonalistów, którzy chcą inspirować, są innowacyjni w tym co robią na co dzień, lubią pisać lub też mają coś ciekawego do powiedzenia.

Zapraszamy Cię do współtworzenia ‘Polish Beauty Journal’ na każdym poziomie. Już teraz jest  otwarty nabór na współpracę przy wydaniu edycji anglojęzycznej Summit 2024.

 Redakcja

Wydawca

hello@pbjmag.com