tydzień kobiet
siegnij po więcej...
4-8 Marca 2023 ~Bournemouth

Największe Spotkanie z Mentorkami Świadomego Kreowania Życia – Odważnie Zaprojektuj  Transformację Twojego Życia! 

Spotkaj się z Kobietami takimi jak Ty, Uczestnicz w Największym Wydarzeniu Kreatywnych Polek w South-West UK. 

Spotkania odbędą się od Soboty – Środy, już dziś bilety są dostepne dla Was. Już dziś rezerwuj czas na wyjątkowe, jedyne takie wydarzenie z wysoką dawką energii organizowane przez kobiety dla kobiet w Bournemouth, Dorset. 

Jeśli chcesz rezerwować  wejściówki na spotkania + hotel & SPA >> NAPISZ DO NAS 

czas kobiet

kreatywne polki z south west uk

4-8

czas kobiet

To jest Twój Czas na Twój Rozwój i Zbudowanie Siebie od Nowa!

Doznaj przemiany, transformacji ~ motywacji i inspiracji ~ poznaj niesamowite kobiety i uczestnicz w wyjątkowych spotkaniach od Soboty do Środy 4-8 Marca 2023 w wyjątkowym towarzystwie, które tak jak Ty potrzebują odnaleść Nową Jakość Życia.

zacznij od nowa

s o b o t a - 4 m a r c a

a

g

n

e

s

.

k

h

a

n

JAK WYKREOWAĆ WSPANIAŁE żYCIE

Czyli Jak Wydobyć Swoją Wewnętrzną Siłęoraz Podejmować NAJLEPSZE DECYZJE W ŻYCIU ZAWODOWYM I PRYWATNYM. Czym jest ta niewidzialna siła która „góry przenosi”?
Czym jest Moc Świadomego Tworzenia? Czym są wspaniałe osiągnięcia ludzi, którzy żyją obok nas?
To będzie bardzo energetyczne i inspirujące spotkanie.

ZAMIEŃ LĘKI NA SUKCESY

Przez ponad 20 lat miałam przyjemność pracować z tysiącami ludźmi. To co blokowało ich w drodze do pełni i gasiło ich naturalny, wewnętrzny blask to lęk. Lęk przed krytyką, porażką, oceną, a szczególnie sukcesem! Zamiast bać się lęków wykorzystaj je aby stać się najlepszą wersja siebie w każdej dziedzinie życia. Zacznij grać w ekspansję już teraz!

G

O

s

i

a

.

G

Ó

R

N

A

a

l

e

k

s

Zdrowy Mindset w Życiu i Biznesie

Podczas tego spotkania, dowiesz się, jak pracować z własną "głową", żeby wspierała a nie sabotowała Twoje działania. Doświadczysz mocy narzędzia jakim jest Rapid Transformational Therapy i poczujesz wewnętrzną moc i zaprogramujesz się na sukces w 2023.
Marta jest architektem, mentorką, prelegentką, autorką artykułów oraz założycielką Kręgu Przedsiębiorczych Kobiet. Od 2016 roku tworzy wydarzenia rozwoju biznesowego i osobistego. Współpracuje z unikalnymi markami kobiecymi, które chcą zbudować solidne fundamenty biznesu, nadać działaniom jasny kierunek, by dotrzeć do właściwych odbiorców globalnie.

m

a

r

t

a

.

d

u

d

a

Poznaj Program

odmień swoje życie w 2023

SOBOTA 4.03

Sala Shiraz

Sala Shiraz znajduje się na końcu korytarza za Recepcją  Hotelu. 

niedziela 5.03

sala souvignion

Sala Shiraz znajduje się na końcu korytarza za Recepcją  Hotelu. 

nowa jakość branży beauty - Sięgnij po świadome zmiany!
Konferencja dla Profesjonalistów Branży Beauty w UK

Konferencja dla Profesjonalistów Branży Beauty oraz w Biznesie w UK. Jeśli masz potrzebę rozwoju własnej marki lub biznesu i chcesz odnaleść nową jakość życia oraz drogę do zrównoważonego balansu życia zawodowego i osobistego to wydarzenie JEST DLA CIEBIE!

Przygotuj się na MOCNE doświadczenia, będziesz świadkiem wysokiej jakości treści merytorycznych. Wyjątkowe prelekcje z prelegentkami z Polski oraz merytoryczne dyskusje w wykonaniu liderek branży z Wielkiej Brytanii. Wydarzenie jest Celebracją Czasu Kobiet, specjalna edycja wydarzenia – spotkania dla kobiet, które prowadzą biznesy w branży, które pragną się rozwijać w sposób innowacyjny oraz cenią sobie merytoryczną dyskusję dot. naszej branży. Spotkanie dla Kobiet, które chcą zdobywać nowe horyzonty w roku 2023. 

PONIEDZIAŁEK 6.03

sala souvignion

Sala Souvignion znajduje się na lewo od głównego wejścia do Hotelu, po przejściu przez Bar/Restauracja

Paulina Sienny – Trenerka emocji i schematów.
Studentka psychologii na angielskim uniwersytecie.
Łącząc wiedzę z zakresu psychologii z różnorodnymi metodami,
pomaga poznawać siebie, odkrywać swój potencjał i realizować
cele. Co więcej, wspiera w procesie zmiany perspektywy
patrzenia na wydarzenia życiowe, gdyż “wszystko co dzieje się w
naszym życiu, dzieje się dla nas, byśmy mogli uczyć się i
wzrastać”. W swojej pracy przede wszystkim wykorzystuje
metodę Radykalnego Wybaczania, Byron Katie, Techniki
Emocjonalnej Wolności (EFT) oraz fototerapię.

Od kilku lat prowadzi bloga POZA-GRANICAMI.PL, gdzie
motywuje i inspiruje do porzucenia starych schematów i życia w
zgodzie ze swoim sercem. Przeprowadza również wywiady z
osobami żyjącymi poza granicami ojczyzny, które są dowodem,
że można i warto realizować swoje marzenia nawet w innym
kraju.

wtorek 7.03

sala souvignion

Sala Souvignion znajduje się na lewo od głównego wejścia do Hotelu, po przejściu przez Bar/Restauracja

NOWE NARODZINY – NOWA JA. Medytacja przekodowania skryptu limbicznego

Sposób, w jaki przychodzimy na świat nadaje kształt jakości naszego życia.

Traumatyczne zajścia z okresu okołonarodzinowego zapisują się w systemie nerwowym w formie tzw. „skryptu limbicznego” – emocjonalnego szablonu, który determinuje nasze najgłębsze przekonania i ogranicza zdolność do odczuwania szczęścia, miłości, spełnienia i poczucia bezpieczeństwa.

Basia Blichowska-Czajka, doula i facylitatorka metody Birth into Being, zabierze Cię w empiryczną, multisensoryczną podróż do przeszłości, by świadomie napisać od nowa Twoją osobistą historię i położyć kres starym emocjonalnym wzorom blokującym twój ruch do Życia. 

Od zarania dziejów człowiek zadaje sobie pytania na temat życia, śmierci i sensu własnego istnienia. W tym celu tworzy opowieści, pieśni, malowidła i rytuały. Efektem tych wielowiekowych poszukiwań są liczne reguły, zgodnie z którymi mamy żyć. Jednak czy te wytyczne nam służą?

W trakcie warsztatu podejmiemy osobistą podróż w głąb mechanizmów adaptacyjnych i obronnych. Dowiemy się, czemu w naszym życiu dzieje się coś zawsze, najczęściej lub niegdy… W tym celu wykorzystamy wybrany mit, zawartą w nim metaforę oraz archetypy, w połączeniu z pamięcią naszego ciała bo ciało wszystko pamięta, nawet jeśli mózg traci tę umiejętność.

Monika Burzykowska – dramaterapeutka, specjalizująca się w pracy z ofiarami traumy, przemocy domowej i seksualnej oraz zaniedbania i uzależnień.

Tydzień kobiet to intensywne 5 dni w towarzystwie najlepszych mentorów dziedziny psychologii, zarządzania sobą w sposób zrównoważony, innowcyjne rozwiązania
dla Twojego biznesu - co daje Tobie gwarancję przeżycia - wewnętrznego - zatrzymania się i przeżycia - unikatowego doznania - aby czerpać maksimum satysfakcji i rozpocząć 'Nowy' Etap Życia na który zasługuje każda Kobieta!

Czas

Zapalnujemy Twój

Całe wydarzenie jest projektowane z naciskiem na CELEBRACJĘ CZASU KOBIET – Twój rozwój i transformację, ale też wypoczynek i zaproszenie do miłego spędzenia czasu.  To jedyne takie wydarzenie, gdzie doznasz niesamowitych przemian oraz wypoczniesz bez zbędnego pośpiechu.***

Pozwól nam zaplanować Twój pobyt już teraz,  podczas Tygodnia Kobiet, 4-8 Marca 2023.

Jeśli chcesz uczestniczyć w kilku dniach wydarzenia – do Twojej dyspozycji Westcliff Spa Hotel oferuje nam  komfortowe pokoje typu double, twin z śniadniami, a także z obiadami.

To jest Twój Czas – połącz go z wypoczynkiem, nie-limitowaną relaksacją w SPA którego na co dzień brakuje ci czasu.  Zarezerwujemy dla Ciebie zabiegi które postawią cię na nogi (podaruj sobie masaż Aromotheraphy half body już od Ł39 – rezerwacja obowiązkowa 14 dni przed przyjazdem) Pełne menu Spa prześlemy mailem.

Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół zorganizuje dla Ciebie Twój pobyt. 

Post code wydarzenia: BH2 5JS

 

Dozobaczenia w Marcu!

© All Rights Reserved 2023 - Tydzień Kobiet - Zapraszamy do Bournemouth 4-8 Marca 2023

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.